Yaşam Koçluğu

Hayatınızın  istikbalde size neler getireceğini merak mı ediyorsunuz? Olduğu gibi yaşamak mı yoksa farklı bir şekilde yaşamak mı istiyorsunuz? Yaşam Koçunuz, yaşamınızı sizin istekleriniz doğrultusunda bambaşka bir şekilde yaşayabilmeniz için gerekli tedbirleri alır.Sizin bu anda bulunduğunuz noktadan,varmak istediğiniz zirveye kadar takip edilecek bütün alternatifleri değerlendirirler.Sizin için en kolay ,en verimli yollar bulunur.Yol haritası çıkarılır.Koç tarafından yapmanız gereken ve yapmamanız gereken davranışlar ortaya konur.En mükemmel duruma ulaşılmak üzere yola çıkılır.

Yaşam Koçuna Niçin  İhtiyaçımız  Vardır ?

Bir koçun desteğiyle insanlar içinde bulundukları durumu daha net görebilir daha tarafsız değerlendirmeler yapabilir. Koçun yardımlarıyla bireyler, deneyimlerinden öğrenir, daha iyi seçimler yapabilir, daha iyi kararlar alabilir ve sonunda  planlanan eyleme geçebilir.

Yaşam Koçluğu eğitimleri desteğiyle hayatınızdaki olasılıkları GERÇEĞE çevirmek istiyorsanız sizinle beraber çalışmaya hazırız. Yaşam koçluğu yaşamınızda değişiklik yapmak istediğiniz önemli noktaları yaşamınızın bütünü içinde görmenizi sağlar.İstediğiniz tüm değişiklikleri gerçekleştirmenizi sağlar.

Yaşam Koçu ile çalışmak hayatınızı tıkanmışlıktan kurtarmak için seçilebilecek en mantıklı yoldur. Tecrübeli bir rehber ve destekle pozitif yönde Aktif bir Yaşam Hareketi yaratabilirsiniz.

Eğer daha önce aşağıdakilerin herhangi birini tecrübe ettiyseniz Yaşam Koçluğu sizin içindir. Yaşamınızda HEDEFLERİNİZ ve İŞLERİNİZ var ama siz henüz hiçbirini veya en azından bazılarını gerçekleştirememişseniz; yaşam  koçları  en büyük yardımcılarınızdır.

Hedefleriniz var. Düşleriniz var, tutkularınız ve Yükümlülükleriniz var. Ve siz hala sadece bekliyorsunuz. Neyi bekliyorsunuz.Yaşam koçlarının desteğini alan insanlar çoktan bunların hepsini gerçekleştirdiler, biliyormusunuz? İsterseniz siz beklemeye devam edebilirsiniz.

Eğer Hayatınızı GERÇEKTEN değiştirmek için yatırım yapmaya istekli ve hazırsanız,derhal bizi arayın.Tecrübeli yaşam koçluğu desteklerini hemen kullanmaya başlayın.Hayalinizdeki yaşantıya en kısa zamanda kavuşun.

Yaşam Koçu hangi konularda size yardım eder ?

İş yaşamınızı ve Özel yaşamınızı düzenlemede sizin en yakın yardımcınız yaşam koçudur.

Tüm yetenek ve kaynaklarınızı keşfetmede keşfetmede rehberiniz yaşam koçudur.

Kim olduğunuzu keşfetme ve olmak istediğiniz ‘’sizi’’ yaratma becerisi kazanmada elinize aynayı tutuşturan kişi yaşam koçudur.

Hedeflerinizi belirleme- İstediğiniz Sonuçlara ulaşmanızda size yardımcı olan kişi yaşam koçudur.

İletişim Problemleri yaşadığınız durumlarda gözünüz ,kulağınız yaşam koçudur.

Vizyon ve amaçlarınızı belirlemede size muhtemel hedefleri gösteren  yaşam koçudur.

Karar verme zorluğu çektiğiniz durumlarda sizi cesaretlendiren kişi yaşam koçudur.

Aile yaşamınızı ve ikili ilişkilerinizi geliştirmede size akıl veren kişi yaşam koçudur.

Zaman Yönetimi konusunda size büyük zaman dilimlerini kazandıracak olan kişi yaşam koçudur.

Bütçe Planlamasında ,üretim ünitelerinin planlanmasında hiyerarşik düzeni kurmanıza yardımcı olan kişi yaşam koçudur.

Daha organize olmak istediğiniz durumlarda tüm olasılık ve kombinasyonları gözünüzün önüne seren kişi yaşam koçudur.

Motivasyon kazanmada sizi heyecanlandırıp tam olarak odaklanmanızı sağlayan kişi yaşam koçudur.

Yaratıcılık gerektiren durumlarda duvarın ötesine geçebilmenizi sağlayabilen kişi  yaşam koçudur.

İş değiştirme durumlarında size rehberlik edip,alternatif çözümleri üreten kişi yaşam koçudur.

Köşeye sıkışmış , bir çıkış yolu bulamadığınızı hissettiğiniz durumlarda sizi kurtaracak kişi yaşam koçudur.

İş Yaşamınızda ve Özel yaşamınızda stres belasıyla baş edemediğiniz durumlarda hemen yanıbaşınızdaki kişi yaşam koçudur.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yaşam Koçluğu için ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Yaşam Koçluğu için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Yaşam Koçluğu için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz

Denizli Yaşam Koçluğu için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Antalya Yaşam Koçluğu için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Muğla Yaşam Koçluğu için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçluğu - izmir yaşam koçluğu eğitimi - koçluk - koçluk eğitimi - koçluk merkezi -

Yorumlar