İzmir Yaşam Koçluğu

Niçin Yaşam Koçluğu Hizmetine Başvurmalıyım?

Günümüz dünyası, yalnızca toplumsal standartların bir nebze de olsa üzerine çıkabilmiş kişilere cömertliğini sunuyor. Geçmişte elde ettiğimiz başarılar bugünümüze yansımıyor. Dünya üzerinde hiçbir şey başarı kadar kolay bir şekilde kaybedilmez. İş hayatımızda, evimizde ve diğer özel yaşamımızda elde etiğimiz başarılar, başarılı kalmamız için yeterli olmuyor. Çünkü şuanda içinde bulunduğumuz dünya hızlı değişim ve gelişim süreci içerisinde bize yeni ve hiç tanımadığımız bir takım problemler sunuyor… Bugün karşılaştığımız problemler dün kolaylıkla çözümleyebildiğimiz problemlere neredeyse hiç benzemiyor. Önceden öğrendiklerimizle bugün arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşamıyoruz. İş veya özel hayatın standartlarına yetişemeyebiliyoruz. Çünkü çocuklarımızın, eşimizin veya sevgilimizin, arkadaşlarımızın iş çevremizin bizimle ilgili beklentileri her geçen gün artıyor ve değişiyor. Bu nedenden dolayı telaş içerisinde yaşama karşı farkındalığımızı kaybedebiliyor ve doğru kararlar alamayabiliyoruz. Artık deneme-yanılma tekniğini uygulayacak kadar ne imkanımız nede zamanımız bulunuyor. İşte bu nedenden dolayı iş ve özel yaşamımızda profesyonel anlamda desteğe gereksinim duyabiliyoruz.

Yaşam Koçu bireysel hedeflerimize ulaşmamız noktasında bize bir yol haritası sunar. Alanlarında başarılı olmuş çok sayıda insanın, hayatları boyunca elde ettikleri deneyimlerini bize aktarır. Bu deneyimlerin ortak özelliklerini inceler ve bizim kullanabileceğimiz stratejiler şekline dönüştürür. Bize sunduğu yöntemler, bireysel hedeflerimize ulaşmamız esnasında daha az yanlış daha az bedel ve daha az zaman içerisinde daha verimli bir şekilde ulaşmamızı sağlar. Yaşam koçluğu, bir anlık danışma değil sürekli olarak yürütülen bir destek sürecidir. Gereksinim duyduğunuz her an size ön yargısız, akılcı ve pratik çözüm yöntemleri sunar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yaşam Koçluğu için ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Yaşam Koçluğu için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Yaşam Koçluğu için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz

Denizli Yaşam Koçluğu için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Antalya Yaşam Koçluğu için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Muğla Yaşam Koçluğu için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçluğu - izmir yaşam koçluğu eğitimi - koçluk - koçluk eğitimi - koçluk merkezi -

Yorumlar