Antalya Koçluk Eğitimi Koçluk Eğitimleri Antalya

İşte Koçluk Eğitimi sizin istediğiniz yöndeki değişiminiz için gerekli olan kapıların anahtarını size verir.

● Hedeflerinizi doğru olarak belirlemenizde netlik sağlar.

● Vizyonunuz, değerleriniz, tutku ve yetkinlikleriniz ile kariyeriniz/yaşamınız arasında uyum kurmanıza yardımcı olur.

● Tarafsız dinleme, rehberlik ve geri iletim sunar. Böylece daha hızlı ilerlemeniz sağlanır.

● Sizi organize ve hedefe yönelik tutarak, daha kararlı adımlar atmanıza yardımcı olur.

● Daha etkin ve verimli sonuçlar üretirsiniz.

● Sizi harekete geçiren itici bir güçtür.

Koçluk Eğitimine Başladıktan Sonra Neler Değişir?

● Kendinizle ilgili farkındalık yaratırsınız.

● Hedeflerinizi daha kolay ve etkin bir şekilde belirlersiniz.

● Kaynaklarınızı daha etkin kullanmaya başlarsınız.

● Öz disiplin sağlarsınız.

● Önceliklerinizi belirlersiniz.

● Ertelemeyi bırakırsınız.

● Etkili adımları atmaya hemen başlarsınız.

● Hatalarınızdan ders çıkarır, sürekli öğrenerek performansını artırırsınız.

● İş ve özel yaşam dengenizi kurarsınız.

● Yaşamınızın lideri olursunuz.

Koçluk Eğitimi Ne Kadar Sürer?

Koçluk çalışmasının süresi bireyin veya ekibin tercihleri ve ihtiyaçlarına bağlıdır.Belirli bir konuya odaklanan koçluk çalışmaları genellikle üç ila altı ay sürer.Bununla birlikte, sürenin gelişmelere göre uzaması veya kısalması mümkündür. Bazı bireyler, uzun dönemli olarak bir koçla çalışmayı faydalı bulup, tercih edebilirler.

Biz ilk tanışma görüşmesini ücretsiz yapmaktayız. Bu görüşme, hem koçun danışanın mevcut durumunu ve beklentilerini anlamasına, hem de danışanın koç hakkındaki ilk izlenimi edinmesine olanak tanır.

Görüşmelerin frekansı ve süresi danışanın ihtiyacına göre planlanmakta ve tercihen yüz yüze, gerekli durumlarda telefon üzerinden yapılmaktadır.

Koçluk Prosesinin Başarısı Nasıl Ölçülebilir?

Ölçümler iki şekilde olabilir.

1- Bireyin veya ekibin performansı, koçluk ilişkisi başında belirlenen hedefin gerçekleşmesi, artan gelir/karlılık, bir başarı elde etme veya diğer kişilerden alınan geri iletim ile ölçülebilir ki bunlar dış göstergelerdir.

2- Kişinin kendi farkındalığının artması ve değişmesi, daha etkili davranışlar sergilemesi, düşünme şeklinde değişiklik, daha güvenli davranışlar gibi kişinin kendi kendini değerlendirebileceği iç göstergeler de ölçüm kriterleridir.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Koçluk eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaKarşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki Koçluk eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk nedir - koçluk - koçluk eğitimi - koçluk merkezi - izmir koçluk eğitimi - izmir koçluk - antalya koçluk eğitimi.antalya koçluk -

Yorumlar